Zaawansowane szukanie
Rejestracja
Użytkownik:

Hasło:

Zalogować automatycznie przy następnej wizycie?

» Zapomniałem hasła
» Rejestracja
Losowe zdjęcie

Kładka 1 w Parku Wschodnim
Kładka 1 w Parku Wschodnim
Komentarzy: 0
admin


Rejestracja
Warunki rejestracji:
Administratorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie zawsze jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy webmastera (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zdjęcia oznaczone jako dodane przez Admina są chronione prawem autorskim i nie mogą być bez jego zgody wykorzystywane poza niniejszą galerią. Pozostałe zdjęcia są publikowane przez zarejestrowanych użytkowników serwisu, do których należą prawa autorskie do dodawanych zdjęć. Zarejestrowany użytkownik serwisu zobowiązuje się do publikowania jedynie zdjęć swojego autorstwa. Wobec powyższego, Admin nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie praw osób trzecich. W razie stwierdzenia jednak takiego naruszenia przez któregokolwiek z użytkowników serwisu, proszę skontaktować się z Adminem celem usunięcia kwestionowanego zdjęcia. Pełny regulamin dostępny jest na stronie www.miasto.wroclaw.pl w zakładce Regulamin.

Zobowiązujesz się nie pisać żadnych uwag obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby oraz udostępniać innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster i administratorzy mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster i administratorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Ten system wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z tego systemu. Adres e-mail jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

 

   

Powered by 4images 1.7.6
Copyright © 2002-2011 4homepages.de & Miasto.Wroclaw.pl